Pokaż listę

Aspect Nieruchomości umacnia swoją pozycję w stolicy

ASPECT Nieruchomości umacnia swoją pozycję w Warszawie!


We wrześniu nastąpiło otwarcie kolejnego biura nieruchomości pod szyldem ASPECT Nieruchomości w Warszawie. To kolejny krok zmierzający do budowy największej sieci franczyzowej w Polsce. W pełni wyposażone biuro mieści się na Targówku, u zbiegu ulic Łodygowa i Radzymińska.


Każde nowe biuro działające w ramach sieci ASPECT Nieruchomości zostaje zaopatrzone w kluczową wiedzę i wszystkie niezbędne narzędzia służące do samodzielnego prowadzenia profesjonalnego biura. Istotne na etapie wdrożenia nowych biur jest wsparcie Franczyzobiorcy ze strony centrali. Franczyzobiorcy mogą liczyć na bieżącą pomoc dotyczącą obszarów organizacyjnych, prawnych, księgowych oraz informatycznych. Każdy nowy partner przystępujący do sieci ASPECT Nieruchomości jest regularnie odwiedzany przez pracowników centrali. Wizyty odbywają się kilka razy w miesiącu i mają charakter szkoleniowy, a ich celem jest doskonalenie umiejętności profesjonalnej obsługi Klienta.


Nowo otwarta placówka mieści się na ulicy Łodygowej 12. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.


Zapraszamy


Pokaż listę
Facebook YouTube