Pokaż listę

Nawiązanie współpracy z Notus Finanse

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z NOTUS FINANSE


ASPECT Nieruchomości nawiązał strategiczną współpracę z NOTUS Finance w zakresie finansowania zakupu i remontownia nieruchomości.


Dzięki temu oferta finansowa kilkunastu największych banków w Polsce jest dostępna dla wszystkich Klientów korzystających z usług ASPECT Nieruchomości w całym kraju. Dodatkowo, w ramach współpracy przygotowany został pakiet dodatkowych rabatów i korzyści dla Klientów ASPECT Nieruchomości, którzy skorzystają z oferty przygotowanej przez NOTUS Finanse.

Dostępność i szeroki zakres finansowania to wartość dodana dla Klientów. Szybki i tani kredyt to często najprostsza droga do posiadania własnego mieszkania lub domu. Nie bez znaczenia jest fakt, że opcja wyboru oferty kredytowej z dużego koszyka wraz z profesjonalnym doradztwem umożliwia przygotowanie oferty, która w 100% spełnia oczekiwania Klienta.


ASPECT Nieruchomości umacnia swoją pozycją na rynku, a oferowanie produktów i usług komplementarnych, ułatwiających dostęp do zakupu nieruchomości jest wpisane w strategię firmy.


Pokaż listę
Facebook YouTube