Pokaż listę

Nowe technologie w nieruchomościach.

W dzisiejszych czas obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój różnego rodzaju technologii. Dociera ona też do branży nieruchomości. Tradycyjna prezentacja, oglądanie nieruchomości  może już w najbliższym czasie odejść do lamusa. Na rynek wchodzą wirtualne prezentacje nieruchomości. Takie możliwości są dzięki urządzeniom, które są w stanie zrobić zdjęcie pomieszczenia w obiektywie 360 stopni. Czyli zdjęcie, na którym widać wszystko dookoła. Przy wykonaniu kilku takich zdjęć i połączeniu ich w jedną prezentację otrzymujemy możliwość zwiedzania nieruchomości będąc w jednym miejscu. Daje to możliwość dokładnego zapoznania się z całą nieruchomością bez wychodzenia z biura.

W komfortowych warunkach można zapoznać się z ofertą, zaglądnąć do każdego zakamarka i mieć pełne wyobrażenie na temat nieruchomości zanim podejmie się decyzję o oglądaniu na żywo. W tradycyjnym biurze i przy standardowej obsłudze naszym klientom przygotowujemy ofertę składającą się z kilku propozycji, w różnych lokalizacjach. Najczęściej wiąże się to z umówieniem kilku stron, dograniem odpowiednio terminów spotkań i w odpowiedniej kolejności realizowaniu prezentacji nieruchomości. Najczęściej są one oddalone od siebie, a co za tym idzie związane jest to z koniecznością przemieszczania się po mieście często zakorkowanym. Taka tradycyjna prezentacja nieruchomości zajmuje dużo czasu i wymaga wielu zabiegów zarówno po stronie Agenta jak i klientów z jednej i z drugiej strony.

Nowoczesne rozwiązania stosowane w wybranych oddziałach Aspect Nieruchomości dają możliwość skorzystania z nowej jakości obsługi. Wirtualne prezentacje nieruchomości, które oferujemy naszym klientom dają możliwość zaoszczędzić znacznie czas na przejazdy pomiędzy nieruchomościami, ponieważ ze wszystkimi ofertami klient zapoznaje się na miejscu w biurze. Prezentację na żywo robimy tylko na nieruchomościach, które są ostatecznie wybrane przez klienta. Oszczędzamy czas zarówno klientów poszukujących, sprzedających oraz koszty związane z telefonami i przejazdami.

Sama forma prezentacji jest bardzo atrakcyjna dla klientów i chętnie z niej korzystają.

Poniżej znajduje się przykład takiej prezentacji:

Dom  w centrum Rybnika na sprzedaż.

Pokaż listę
Facebook YouTube