Pokaż listę

Kluczowe umiejętności sprzedażowe w branży nieruchomości - obsługa klienta

Szkolenia to jeden z podstawowych i chyba najważniejszy z tematów dla wielu osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy na zasadach franczyzowych. Pojawiają się wątpliwości, jak ktoś bez doświadczenia poradzi sobie w tym biznesie? Jak ma rozpocząć działalność? Od czego zacząć? Czy doświadczenie jest niezbędne aby zacząć?

W takich sytuacjach najczęściej odpowiadamy, że nie jest potrzebne doświadczenie w branży, ponieważ sieć Aspect Nieruchomości ma system szkoleń, który przygotowuje do samodzielnego prowadzenia biura nieruchomości.

Sieć Aspect Nieruchomości rozwija się dynamicznie, na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy dołączyło do naszego grona wiele nowych osób - Partnerów.

30 września w jednym z naszych oddziałów, a dokładnie w Aspect Nieruchomości oddział Częstochowa odbyło się szkolenie dla nowych osób w sieci oraz dla tych, którzy chcieli ugruntować sobie podstawowe zagadnienia związane z obsługa klienta w branży nieruchomości.

Główne zagadnienia poruszane w tym czasie to między innymi:

1. Rozmowa telefoniczna i umówienie spotkania,

2. Badania potrzeb klienta

3. Aktywne słuchanie

4. Profesjonalny opis nieruchomości

5. Jak dobrze zrobić sesję zdjęciową

6. Techniki wywierania wpływu

7. Współpraca na umowie otwartej czy na wyłączność?

8. Finalizacja sprzedaży.

Doskonałe szkolenie zarówno dla początkujących w branży jak i dla tych, którzy chcą poukładać sobie już zdobyte doświadczenie.

Zagadnienia bardzo interesujące, budziły wiele pytań i mocno angażowały uczestników, część szkolenia była realizowana w charakterze warsztatów.

Szkolenie było bardzo udane, otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od uczestników. Dzięki temu już planujemy następne :-)

Dobre przygotowanie do biznesu w sieci Aspect Nieruchomości jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu.

Szkolenia odbywają się cyklicznie, a każdy z Naszych Partnerów może codziennie liczyć na stałe wsparcie i wielu z nich bardzo sobie to ceni.

Pokaż listę
Facebook YouTube