Pokaż listę

Karta bezpieczeństwa COVID-19

Aspect Nieruchomości - ogólnopolska siec biur dołączył do grona firm dokładających najwyższych starań do bezpiecznej obsługi w tych trudnych czasach. Stosujemy się do zaleceń oraz procedur przygotowanych specjalnie dla branży nieruchomości. Obsługa w sieci Aspect Nieruchomości jest bezpieczna ponieważ stosujemy Kartę Bezpieczeństwa COVID-19.


Dlaczego Karta Bezpieczeństwa?

W sytuacji trwającej pandemii COVID-19 i w obliczu wynikających z niej zagrożeń, uzasadnionym jest stworzenie procedur i zasad, które zwiększą poziom bezpieczeństwa. Dlatego z inicjatywy Portalu Pośredników Szybko.pl, grupa organizacji skupiających profesjonalistów rynku nieruchomości wdraża Kartę Bezpieczeństwa COVID-19 dla rynku nieruchomości.

Karta ma na celu pomoc w jak najlepszym dostosowaniu się do zaleceń dotyczących zdrowia i zapewnienia bezpieczeństwa osób pracujących na rynku nieruchomości oraz ich Klientów.

Korzyści płynące z wprowadzenia Karty Bezpieczeństwa COVID19

  • Bezpieczeństwo – zapewnienie Klientów, iż współpraca z agencjami nieruchomości, zarządcami, rzeczoznawcami  gwarantuje bezpiecznie przeprowadzenie transakcji nie tylko od strony formalnej, ale również reżimu sanitarnego
  • Publiczne wystąpienie środowiska profesjonalistów rynku nieruchomości jako spójnej i profesjonalnej  grupy zawodowej
  • Zaprezentowanie profesjonalizmu grupy zawodowej
  • Zainteresowanie usługami – zwiększenia popytu na usługi profesjonalistów dbających o bezpieczeństwo Klientów

Wspierające organizacje


Sygnatariusze karty

Pokaż listę
Facebook YouTube