Projektowanie i aranżacja wnętrz

Aspect Nieruchomości - Wnętrza


Projektowanie


Z pasją projektujemy wnętrza. Dobry pomysł jest początkiem. Spoglądamy na nieruchomość z perspektywy lokatora, najemcy, inwestora oraz domownika.


Od 15 lat poznajemy rynek nieruchomości. Naszą pracę opieramy przede wszystkim na rzetelności, wiedzy oraz zadowoleniu klientów. Wiemy z jakimi problemami spotykają się nasi klienci. Nieruchomości zaprojektowane przez profesjonalistę osiągają wyższe ceny sprzedaży, zdecydowanie szybciej znajdują nabywcę, cieszą się dużo większym zainteresowaniem. W naszej firmie współpraca między specjalistami od sprzedaży, wynajmu, zarządzania nieruchomościami oraz projektowania wnętrz gwarantuje lepsze wyniki finansowe dla inwestora oraz ogromną satysfakcję nabywcy.


Często zakup nieruchomości to decyzja na całe życie, dlatego warto polecić ją fachowcom. Stawiamy sobie za cel tworzenie wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów Naszym celem jest stworzenie przestrzeni ponadczasowej i uniwersalnej, która nie straci uroku wraz z przemijająca modą a jednocześnie będzie podatna na drobne modyfikacje i zmiany zgodne z najnowocześniejszymi trendami.


OFERTADla naszych Klientów przygotowujemy projekty o różnym zakresie:


1) Projekt funkcjonalny:


Jest to forma projektu, która pozwala zobaczyć najbardziej korzystne i komfortowe ustawienie twojego wnętrza. Dowiesz się jak zmienić układ ścian działowych, ustawić meble i sprzęty w mieszkaniu. Poznasz potencjał i możliwości swojego mieszkania.


Projekt funkcjonalny obejmuje:    Projekt funkcjonalny jest równocześnie pierwszym etapem kompleksowego projektu wnętrza.

2) Projekt kompleksowy


Jest to forma projektu, która pozwoli Ci zobaczyć własne mieszkanie w 3 wymiarach, wraz ze wstępną propozycją umeblowania, kolorystyki i zastosowania materiałów.


3) Projekt wykonawczy


Po zatwierdzeniu przez Państwa projektu koncepcyjnego zostaje opracowany kompletny projektu wnętrza, obejmujący poza koncepcją przestrzenną wnętrza zdefiniowanie wszystkich kluczowych jego cech. Na tym etapie powstają wszelkie rysunki techniczne i wykonawcze na podstawie których, wykonawcy będą mogli wykonać prace wykończeniowe. Dopracowywana jest ostateczna kolorystyka ścian, podłóg oraz mebli. Rozpoczynają się wizyty z klientem w sklepach branżowych, gdzie dobierany jest konkretny rodzaj podłogi, konkretne meble, lampy, sanitariaty, glazura oraz inne elementy wyposażenia wnętrza. Na państwa życzenie możemy również polecić sprawdzone firmy wykonawcze z którymi współpracujemy od kilku lat.


Gotowy projekt zawiera: rzuty, przekroje, widoki:


4) Projekt z nadzorem autorskim


Na etapie tego projektu spotykamy się na budowie z wykonawcami w celu dopilnowania zgodności realizacji projektu oraz jakości wykonania.Nasze realizacjeFacebook YouTube