Wydarzenia

2018r. Otwarcie biura w Radomiu

Wydarzenie01.12
Sobota 00:00
Wstęp bezpłatny map

Współpraca z Aspect Nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem dla firm działających na rynku finansowym. Przedsiębiorca, który myśli o drugiej "nodze" w biznesie może skorzystać z naszej oferty, ponieważ mamy przygotowane odpowiednie rozwiązania i gotowe procedury do skutecznego działania na rynku nieruchomości.

Najlepiej sprawdza się model prowadzenia biura, w którym wiąże się z poszerzeniem działalności i stworzeniem nowych miejsc pracy dla osób dedykowanych do pracy w nieruchomościach. Tak by nie obarczać dodatkowymi obowiązkami osoby już pracujące. Nowe osoby będą dyspozycyjne oraz ukierunkowane na obsługę klienta podażowego lub popytowego, a do weryfikacji kredytowej będą przekazywać klienta do swojego kolegi z biura. Taki model współpracy przynosi najwięcej korzyści.

W Radomiu w firmie NKU (bardzo znanej na lokalnym rynku finansowym) powstaje nowy dział zajmujący się nieruchomościami. Osoby będą doskonale przygotowane do swoich obowiązków, ponieważ Aspect Nieruchomości przykłada ogromną wagę do wyszkolenia konsultantów i gwarantuje szkolenie dla każdego nowego agenta.

Profesjonalna, kompleksowa i skuteczna obsługa dostępna jest już dziś w oddziale Aspect Nieruchomości Radom.

Zapraszamy

Więcej informacji
Tomasz Barski
Pokaż mapę
Facebook YouTube