Wydarzenia

2019r. Drugi oddział ASPECT Nieruchomości w Wielkopolsce!

Wydarzenie10.10
Czwartek 09:00

Aspect Nieruchomości kontynuuje aktywną rozbudowę swojej sieci. Nowy oddział

W Suchym Lesie (Poznań) rozpoczął działalność w październiku i jest piątym biurem, które zostało otwarte w ciągu ostatnich 4 miesięcy.

Przejrzysta umowa franczyzowa, jasne zasady współpracy i koncentracja na zwrocie z inwestycji w ciągu kilku pierwszych miesięcy działania biura są argumentami, które przyciągają kolejnych przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój własny biznes w obszarze nieruchomości.

Pierwsze miesiące współpracy są kluczowe dla nowych Franczyzobiorców – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych Partnerów, przygotowaliśmy specjalny program wdrażający, którego głównym celem jest osiągnięcie zwrotu z inwestycji w ciągu 4 miesięcy. Na program składają się m.in.: szkolenia wprowadzające, warsztaty sprzedażowe, coaching, wsparcie w procesie rekrutacji nowych konsultantów oraz bezpośrednia opieka pracowników centrali, którzy odwiedzają nowe oddziały co najmniej raz w miesiącu.

Połączenie dużej aktywności nowego biura na rynku lokalnym z możliwością konsultacji na każdym etapie procesu obsługi Klienta prowadzą do szybkiej finalizacji pierwszej transakcji. Kluczem do sukcesu jest sprawna komunikacja oraz wspólny cel – osiągnięcie rentownego biura nieruchomości.

Prowadzimy intensywne rozmowy z kolejnymi osobami, które są zainteresowane otwarciem biura i pracą na własny rachunek. Obecnie trwają ostatnie prace związane z otwarciem kolejnej placówki, od 1 grudnia swoją działalność rozpocznie nowy oddział ASPECT Nieruchomości w Sosnowcu. Szczegóły wkrótce.

Więcej informacji na temat franczyzy ASPECT Nieruchomości znajdziecie Państwo na stronie www.aspect.info.pl w zakładce FRANCZYZA.

Bartłomiej Kołodziejek
Pokaż mapę
Facebook YouTube