Wydarzenia

Otwarcie biura w Koninie

Wydarzenie03.08
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wstęp bezpłatny map

Lato w ASPECT Nieruchomości było dynamiczne. Tysiące rozmów telefonicznych, niezliczone ilości prezentacji i dziesiątki zamkniętych transakcji. To również rekordowy czas w zakresie obrotów, które wygenerowały biura zrzeszone w ramach ogólnopolskiej sieci biur ASPECT Nieruchomości.

W tym owocnym czasie, mapa Polski poszerzyła się o kolejne biuro nieruchomości naszej sieci. Od 1 sierpnia swoje własne biuro nieruchomości w Koninie prowadzi Pani Marta Parus.

Pani Marta przed otwarciem własnej placówki rozwijała swoje umiejętności pracując w jednym z lokalnych biur nieruchomości. Postawiła na Siebie i otworzyła własne biuro nieruchomości. Mając doświadczenie na rynku wiedziała, że jako pojedyncze nowe biuro na rynku nie uzyska takich dobrych i tak szybko wyników jak biuro działające w ramach sieci. Dlatego związała się z firmą, która gwarantuje przejrzyste zasady, partnerskie warunki i pełne wsparcie w szybkim rozwoju biura.

Do placówki w Koninie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00. Biuro mieście się na ulicy Przemysłowej 75.

Jesień w sieci ASPECT Nieruchomości zapowiada się również dynamicznie. W listopadzie nastąpi otwarcie dwóch nowych biur: w Ostrołęce oraz kolejne, trzecie biuro rozpocznie działalność w Warszawie.

Bartłomiej Kołodziejek
Pokaż mapę
Facebook YouTube