Wydarzenia

W wakacje 2020 nasza sieć powiększyła się o kolejne biuro ASPECT Nieruchomości.

Wydarzenie02.08
Niedziela 09:00 - 17:00
Wstęp bezpłatny map

W wakacje 2020 nasza sieć powiększyła się o kolejne biuro ASPECT Nieruchomości

placówka w podwarszawskim Serocku to kolejne biuro, które zostało uruchomione w ramach ogólnopolskiej sieci ASPECT Nieruchomości. Placówka specjalizuje się w nieruchomościach znajdujących się w przepięknych obszarach wzdłuż linii brzegowych Narwi, Bugu oraz Zalewu Zegrzyńskiego.

Dynamika na rynku nieruchomości jest duża o czym świadczy spore zainteresowanie nowym biurem wśród Klientów. Mieszkanie w Serocku lub jego okolicach to doskonała alternatywa dla Warszawy. Cisza, interesujące miejsca do aktywnego wypoczynku, piękne tereny i krajobrazy; jednocześnie dojazd do pracy w stolicy zajmuje około 30 minut.

Te argumenty trafiają do Klientów. Wielu ludzi myśli o własnym domu lub mieszkaniu z dala od zgiełku Warszawy z jednoczesną, szybką możliwością korzystania z nieograniczonej infrastruktury jaką daje duże miasto. Teraz w spełnieniu tych planów i marzeń pomaga biuro ASPECT Nieruchomości w Serocku.

Już w pierwszym tygodniu funkcjonowania placówki podpisano kilka umów na pośrednictwo. Pani Renata Pietrucha, właścicielka biura oraz Pan Kamil Klimek, Konsultant ds. nieruchomości mogą już pochwalić się pierwszymi zadowolonymi Klientami, który spełnili swoje plany, korzystając z profesjonalnej i bezpiecznej obsługi jaką daje biuro nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy, nasza placówka mieści się przy ulicy Pułtuskiej 20. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów od godziny 9:00 od poniedziałku do piątku.

Bartłomiej Kołodziejek
Pokaż mapę
Facebook YouTube